Pirkimo taisyklės

Bendrosios nuostatos


Šios "Pirkimo taisyklės" yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas bei atsakomybę Jums įsigyjant prekes www.enbaterija.lt internetinėje parduotuvėje (toliau e-parduotuvėje). 

Dėmesio ! Sutikdami su šių Taisyklių sąlygomis ir prisijungdami prie e-parduotuvės, Jūs priimate visas šių Taisyklių sąlygas ir įsipareigojate jų laikytis.

Jei dar nesate mūsų klientas, prašome registruotis ( spausti mygtuką : PRISIJUNGTI ) , kad galetume pasiūlyti jums geriausias mažmenines arba didmenines kainas.

1. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

1.1. Sutartis tarp Jūsų ir  www.enbaterija.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje sukuriate savo paskyrą,  pildote pirkėjo registracijos informaciją, pažymite varnele  “Sutinku su sąlygomis” ir paspaudžiate mygtuką "Tęsti".

1.2. Sutartis tarp Jūsų ir www.enbaterija.lt  laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, paspaudžiate mygtuką “Formuoti užsakymą” ir kitame lange Jūsų prašoma prisijungti prie pirkėjo sistemos.

2. Jūsų įsipareigojimai.

2.1. Jūs privalote atsiskaityti sutartą sumą už užsakytas prekes. Savo užsakymus galite nemokamai redaguoti arba atšaukti iki apmokėjimo už užsakytas prekes.

2.2. Registracijos formoje pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Pirkėjas pateikia netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis,  www.enbaterija.lt  turi teisę anuliuoti Pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis.

2.3. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti.

2.4. Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

2.5. Neatskleisti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų.

3. Mūsų  teisės

3.1. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums.

3.2. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

3.3. Jei pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, nedelsiant ir be perspėjimo sustabdyti jam galimybę naudotis e-parduotuve.

3.4  Jei Pirkėjas ilgą laiką nesinaudoja e-parduotuvės paslaugomis, jo prisijungimo paskyra gali būti panaikinta.

3.5. Jei Pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų naudojasi e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, www.enbaterija.lt mano, kad Pirkėjas sutiko su sąlygų pakeitimu.

3.6  Prekių kiekiai nurodyti e-parduotuvėje kartais gali skirtis nuo realių kiekių, todėl galite užsakyti bet kokį reikiamą kiekį, net jei programa rodo, kad kiekis nepakankamas. Jei ko nors nebeturesime - jus būtinai informuosime.

3.7 Perkant prekių už mažesnę nei 10 Eur sumą, pridedamas papildomas minimalaus užsakymo mokestis - 2,90 Eur.

3.8 Reali prekių išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos prekių  išvaizdos nuotraukose, pateiktose e-parduotuvėje.Taip pat pavaizduoti prekių kiekiai nuotraukose nėra susiję su prekės kaina. Matavimo vienetai nurodyti prekės aprašyme.

4. Mūsų įsipareigojimai

4.1. Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

4.2. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.

4.3. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę arba grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 72 valandas. (Jeigu Jūs padarėte apmokėjimą nesulaukęs, kol užsakymo būsena ,,nagrinėjamas“ pasikeis į vykdomas (laukiame apmokėjimo), Jums bus grąžinama apmokėta suma, atėmus banko komisinius mokesčius).

4.4. Visapusiškai gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą e-parduotuvės registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus.

5. Lojalumo taškai

Lojaliems pirkėjams yra taikomi lojalumo taškai. Kai perkate prekę, jums skiriama tam tikras kiekis lojalumo taškų, kurie yra kaip virtualūs pinigai, už kuriuos sekantį kartą galėsite nusipirkti prekes, arba sumažinti perkamų prekių sumą. Lojalumo taškai yra skiriami pateikus užsakymą ir patvirtinami gavus Jūsų užsakymo apmokėjimą. Jums atšaukus užsakymą, lojalumo taškai irgi automatiškai yra atšaukiami.

Panaudoti lojalumo taškus galite, kai būsite prisijungę prie savo paskyros ir sudėjus norimas prekes į krepšelį, paspausite ,,peržiūrėti krepšelį", tada apačioje, po užrašu "Ką daryti toliau:", pasirinksite "Naudoti lojalumo taškus", įvesite taškų sumą ( jei juos turite), kurią norite panaudoti, ir paspausite ,,Panaudoti taškus".  Lojalumo taškų nuolaida bus pritaikyta. Spauskite ,,formuoti užsakymą". Jei lojalumo taškų dar neturite arba esate neprisijungę prie savo paskyros, langas su užrašu "Naudoti lojalumo taškus" bus nematomas. Lojalumo taškų galiojimo terminas - 6 mėn nuo jų suteikimo. Nepanaudoti lojalumo taškai praėjus 6 mėn.nurašomi. 

6. Apmokėjimas už prekes

1) Banko pavedimu :

Banko pavedimo instrukcija:

E. Nekio firma BATERIJA
Įm.kodas 140592888

Bankas: Paysera LT
Banko kodas: 35000
Atsiskaitomoji sąskaita: LT533500010001058028
Paskirtis: Užsakymo ID ...........          Nepamirškite mokėjimo paskirties laukelyje įrašyti užsakymo ID.

Jei nėra atskiros sutarties, užsakytos prekės nebus išsiųstos, kol nebus gautas apmokėjimo patvirtinimas. 

2) Kortele arba grynais, pristačius kurjeriui ( papildomas mokestis 1,50 EUR )

3) Kortele LP EXPRESS  paštomatuose.( papildomas mokestis 1,50 EUR )

4) Grynais, atsiimant prekes sandėlyje: Baltijos pr.10a, Klaipėda, LT 94108. Įvažiavimas iš Dubysos g. tarp 62-64

 7. Prekių pristatymas

  < Iki 100 Eur su PVM > Virš 100 Eur su PVM
 kurjeriu * Pristatymas 3,63 Eur (Lietuvoje) Nemokamas pristatymas (Lietuvoje)

Į paštomatą

ar pašto skyrių**

Pristatymas 1.98 Eur (Lietuvoje) Nemokamas pristatymas (Lietuvoje)

8. Daiktų grąžinimas

8.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014m. liepos 22d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 738 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo".

8.2. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

8.3. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Prekė turi būti įpakuota, pakuotė nesugadinta, švari, tinkamai paruošta.

8.4. Pirkėjas prekes grąžina savo sąskaita, savo transportu arba kurjeriniu paštu.

8.5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

9. Atsakomybė

9.1. Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.

9.2. Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

9.3. Jei www.enbaterija.lt  e-parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklalapius, www.enbaterija.lt nėra atsakinga už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, www.enbaterija.lt  kitų tinklalapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

10. Informacijos siuntimas

10.1. Mes visus pranešimus susijusius su prekių įsigijimu, akcijomis ir naujienomis svetainėje ( jei esate pareiškę pageidavimą gauti naujienlaiškius) siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
10.2. Jūs su mumis galite susisiekti parašę elektroniniu paštu info<eta>enbaterija.lt arba paskambinus numeriu +37067642444

11. Asmens duomenų apsauga

11.1. Klientas sutinka, kad Pardavėjas turi teisę tvarkyti Kliento asmens duomenis, šiose Taisyklėse nurodytais atvejais ir tikslais.

11.2. Pardavėjas patvirtina, kad Kliento asmens duomenys bus naudojami tik Kliento identifikavimui užsakant prekę ir užsakytų prekių pristatymui. Kliento asmens duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai Klientas išreiškia sutikimą pildydamas registracijos formą.

11.3. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Kliento asmens duomenų ir su užsakymu susijusios informacijos jokioms trečioms šalims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių tiekimo ir pristatymo ar kitas su Kliento užsakymu susijusias paslaugas. Kitais atvejais Kliento asmens duomenys gali būti atskleisti, kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Kliento sutikimu.

11.4. Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti Kliento asmens duomenų apsaugą LR įstatymų numatyta tvarka.

11.5. Klientas įsipareigoja saugoti savo prisijungimo prie www.enbaterija.lt duomenis ir jų neatskleisti jokiai trečiai šaliai. Pažeidus šią Taisyklių sąlygą visa su tuo susijusi atsakomybė tenka Klientui. Klientas sužinojęs apie jo prisijungimo duomenų atskleidimą, privalo kaip galima greičiau informuoti Pardavėją, kad būtų išvengta nuostolių. Kliento arba Pardavėjo iniciatyva turi būti pakeisti prisijungimo duomenys

12. Baigiamosios nuostatos

12.1.Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka pagal Pardavėjo registracijos vietą.

 

 

Komentarai ()

Sukurta E.Nekio firma Baterija © 2009-2019 Visos teises saugomos.
enbaterija.lt