Klauskite, rašykite
Darbo laikas: I-V, 8.30-17.00 ------------------------------------- Tel. +370 676 42444

Baltijos pr 10A, Klaipėda

Mikroprocesorinis universalus kroviklis 1-4 Li-ion 10440-32650 ir NiMh/NiCd akumuliatoriams iki 3A

Mikroprocesorinis universalus kroviklis 1-4 Li-ion 10440-32650 ir NiMh/NiCd akumuliatoriams iki 3A
Mikroprocesorinis universalus kroviklis 1-4 Li-ion 10440-32650 ir NiMh/NiCd akumuliatoriams iki 3A Mikroprocesorinis universalus kroviklis 1-4 Li-ion 10440-32650 ir NiMh/NiCd akumuliatoriams iki 3A
Gamintojas: XTAR
Kodas: VC4s
Lojalumo taškai: 478
Labai mažas likutis
Kaina: 29.71€
Be PVM: 24.55€
Kaina lojalumo taškais: 35900
Kiekis:     - ARBA -   Į pageidavimus
Į palyginimą

Mikroprocesorinis universalus kroviklis 1-4 Li-ion 10440-32650  Li-ion IMR/INR/ICR bei  įkraunamoms 1.2V AAAA/AAA/AA/A/SC/C NiMH/Ni-CD baterijoms,

LCD ekranas rodo įkrovimo srovę, akumuliatoriaus įtampą ir įkrovimo talpą, vidinę varžą.

Sumaniai nustato baterijos įėjimo galią ir automatiškai reguliuoja tinkamą įkrovimo būdą ir įkrovimo srovę nuo 0.1A iki 4x1A, ir iki 2 x 2 A, iki 1 x 3A .

Trys įkrovimo etapai (TC-CC-CV) pratęsia baterijų gyvavimo trukmę.

Švelnus paleidimas leidžia išvengti staigių srovės šuolių, kuris ir naudojamas prailginti baterijos gyvavimo trukmę. Įkroviklis rodo baterijos realią talpą.

Apsauga: trumpasis jungimas, šiluminis, atvirkštinis poliškumas.

Kas yra TC / CC / CV įkrovimo būdas? Tai yra trijų pakopų Li-jonų elementų pakrovimo procesas, siekiant išlaikyti ląstelę geros būklės, įkraunant reikiamą srovę kiekviename etape ir užbaigiant įkrovimo procesą reikiamu momentu.
Įvairūs TC / CC / CV proceso etapai yra šie:
• TC fazė: ląstelės, kurių iškrova mažesnė nei 2, 9 V, yra „budrūs“ į mažesnes sroves.
• CC fazė: kai pasiekiama 2, 9 V, ląstelė įkraunama pastovia srove nuo 1A iki 3A (priklausomai nuo naudojamo energijos šaltinio).
• CV fazė: kai elementas jau yra beveik įkrautas, įkroviklis pereina į mažėjantį srovės krūvį, kol jis pasiekia 4,2 V įtampą kameroje. Pasiekus 4, 2 V įkrovimo procesas baigtas - akumuliatorius visiškai įkrautas.

Palikę įkroviklį, įkrautos baterijos pati savaime išsikrauna. Įkrovimas bus atnaujintas, kai akumuliatoriaus įtampa nukris žemiau 3,9 v.

„ Xtar VC4S“Įkroviklio funkcija yra suaktyvinti giliai išsikrovusius elementus ir elementus, kurių įtampa yra 0v. Daugelis rinkoje esančių įkroviklių negali įkrauti tokių akumuliatorių. Čia su pagalba pateikiamas įkroviklis „ Xtar VC4S“ , kuris daugeliu atvejų leidžia „išsaugoti“ tokias ląsteles. Tiesiog įdėkite giliai išsikrovusį akumuliatorių į „VC4S“ įkroviklį, kaip ir įprasto įkrovimo metu, įkroviklis nustato neapkrautą jungtį ir bando ją suaktyvinti. Dėmesio! Ląstelės, iškrautos žemiau tam tikro lygio, yra negrįžtamos ir suaktyvinti gali būti neįmanoma. Venkite pernelyg gilaus ličio jonų akumuliatorių išsikrovimo - tai gali žymiai sumažinti jų ilgaamžiškumą ir talpą arba visiškai sugesti.

Tiekiamas su „ Xtar VC4S“įkroviklį, mes gauname „micro USB“ laidą ir maišelį, kuris padės transportuoti įkroviklį. Maitinimo šaltinis nėra komplekte. Norėdami įkrauti įkroviklį, jums reikia tik įkroviklio, turinčio USB jungtį (rekomenduojamas įkroviklis suderinamas su QC 3.0 standartu).

 

Įvertinkite prekę

Jūsų vardas:


Jūsų vertinimas: Pastaba: HTML yra nepalaikomas!

Vertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Sukurta E.Nekio firma Baterija © 2009-2020 Visos teises saugomos.
enbaterija.lt
žiūrėti Mobili versija / Standartinė